O firmie

Firma iFlagi robi dobre flagi !


Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 2007 roku w Gliwicach. Tworząc iFlagi chcieliśmy pod jednym szyldem zaoferować wszystko, co związane jest z godłami, flagami, herbami i innymi artykułami propagandowymi. W przeciągu pięciu lat istnienia zaufało nam ponad 1200 urzędów oraz wiele firm i osób prywatnych. Naszym celem jest ciągłe poszerzanie bazy biznesowych partnerów, tak aby produkty marki iFlagi skutecznie budowały wizerunek kolejnych osób i instytucji.

Ściśle określone zasady

W tym miejscu może ktoś zapytać, co spowodowało, że młoda firma przekonała do siebie tak liczne grono klientów. Odpowiedź jest prosta. Już na starcie wyszliśmy naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy chcą otrzymać profesjonalny produkt o wysokiej jakości oraz liczą na rzetelną obsługę i fachową pomoc. Bezkompromisowe trzymanie się tej filozofii sprawiło, że z miesiąca na miesiąc zwiększa się liczba miejsc, w których pojawiają się flagi i windery, godła czy herby naszej firmy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży  , szerokim kontaktom i masowej produkcji możemy zaoferować bardzo korzystne ceny na najpopularniejsze produkty m.in.: flagę Polski i flagę UE w każdym formacie oraz korzystne ceny innych flag i produktów. Zawsze stawiamy na jakość

Wiedza i pasja

Naszą wiedzę o flagach budujemy od ponad 18 lat. Od połowy lat 90 działamy we flagowej branży. Nie boimy się nazwać siebie fachowcami. Doskonale poznaliśmy wszystkie tajniki produkcji. Jesteśmy specjalistami z zakresu drukarstwa włókienniczego i weksykologii (nauki o flagach). Nasza praca to dla nas coś więcej niż tylko źródło utrzymania. Jest naszą pasją, którą chcemy się z Wami podzielić.

 

...bo flagi trzeba mieć

Wojciech Prystapczuk - właściciel iFlagi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl